Klub Pawo

Zostań członkiem klubu Pawo i korzystaj z nowych przywilejów!

Zdecyduj się na wkroczenie w świat najnowszych trendów w modzie męskiej, inspiracji w tworzeniu niepowtarzalnych stylizacji, niesamowitych promocji oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta!

Zapraszamy do salonów stacjonarnych, w których po dokonaniu zakupów będziesz miał możliwość wypełnienia formularza. Po wpisaniu wymaganych danych, zostaniesz członkiem naszej elitarnej grupy mężczyzn dbających o swój profesjonalny wizerunek!

Pragniemy docenić Twoje oddanie i zaangażowanie, dlatego zostając członkiem Klubu PAWO, zyskujesz wiele wyjątkowych przywilejów:

  • Newsletter informujący o nowościach i atrakcyjnych promocjach
  • Dodatkowe 5% stałego rabatu na zakup odzieży i akcesoriów marki PAWO
  • Bony kwotowe za dokonane zakupy
  • Pierwszeństwo na zakupy w ramach sezonowych wyprzedaży
  • Drobne okazjonalne upominki
  • Indywidualne spotkania z Doradcą Wizerunku
  • Zaproszenia na spotkania VIP
  • Okazjonalne prezenty

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Twój salon

Oświadczam, że przystępuję do KLUBU PAWO oraz zapoznałam/em się warunkami uczestnictwa w KLUBIE PAWO oraz prawami i obowiązkami członka KLUBU PAWO, które określa REGULAMIN KLUBU PAWO dostępny na stronie www.pawo.pl oraz w salonach firmowych PAWO – MEN sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Pabianicach.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej od PAWO – MEN sp. z o. o. sp. k. z siedzibą Pabianicach na podany przeze mnie adres e-mail.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych od PAWO – MEN sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Pabianicach na podany przeze mnie numer telefonu.

 Wyrażam zgodę na przekazywanie podanych przeze mnie w przedmiotowym wniosku danych osobowych przez PAWO – MEN sp. z o.o. sp. k. podmiotom współpracującym z PAWO – MEN sp. z o.o. sp. k., których wykaz znajduje się na stronie internetowej www.pawo.pl/podmiotywspolpracujace.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące z PAWO – MEN sp. z o.o. sp. k., których wykaz znajduje się na stronie internetowej www.pawo.pl/ podmiotywspolpracujace.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej od podmiotów z PAWO – MEN sp. z o.o. sp. k., których wykaz znajduje się na stronie internetowej www.pawo.pl/podmiotywspolpracujace.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych od podmiotów współpracującym z PAWO – MEN sp. z o.o. sp. k., których wykaz znajduje się na stronie internetowej www.pawo.pl/podmiotywspolpracujace na podany przeze mnie numer telefonu.

Wiem, że wyrażone przeze mnie zgody są w pełni dobrowolne, jak również wiem, że każdą z wyrażonych zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Klauzula informacyjna - art. 13 RODO

Zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) PAWO - MEN sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Pabianicach, ul. Generała Władysława Sikorskiego 23/39, 95-200 Pabianice (dalej jako: „PAWO - MEN”) informuje, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych staje się PAWO - MEN sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Pabianicach, ul. Generała Władysława Sikorskiego 23/39, 95-200 Pabianice, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000654322. Kontakt z PAWO - MEN możliwy jest także pod adresem mailowym: info@pawo.pl.

2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia. Dodatkowo informujemy, iż na terenie siedziby PAWO – MEN, jak również sklepów stacjonarnych PAWO - MEN stosowany jest monitoring wizyjny – przetwarzanie Pani/Pana danych uzyskanych na podstawie monitoringu stanowi usprawiedliwiony cel PAWO - MEN, którym jest ochrona osób i mienia znajdujących się w siedzibie PAWO - MEN, tj. odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.

3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty świadczące na rzecz PAWO – MEN usługi informatyczne, jak również operatorzy sieci komórkowych, operatorzy płatności internetowych, firmy kurierskie i operatorzy pocztowi, jak również – w przypadku takiej konieczności – kancelarie prawnicze.

4. PAWO - MEN nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

5. Dane osobowe przetwarzane na podstawie uzyskanej zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania.

6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia. Ma Pani/Pan także prawo żądania informacji o swoich danych osobowych oraz podmiotach, którym zostały one udostępnione. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, zawsze przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia dobrowolnej zgody pod adresem mailowym: rezygnacja@pawo.pl.

7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Oświadczam, iż zapoznałam/em się z powyższą informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i w pełni ją rozumiem.*

REZYGNACJA Z KLUBU PAWO

Imię(wymagane)

Nazwisko(wymagane)

Numer telefonu(wymagane)