Dopełnienie studniówkowej elegancji

Przyszedł  Nowy Rok, a wraz z nim odliczanie dni do wyjątkowego wydarzenia – balu maturalnego. Garnitur wybrany, dodatki też, ale na tym nie koniec. Nie zapominajcie, drodzy maturzyści, że liczy się pierwsze wrażenie. Biorąc pod uwagę zimowy okres, w którym odbywa się studniówka, należy pamiętać, aby do wieczorowej stylizacji dopasować okrycie wierzchnie, w którym dotrzecie na miejsce imprezy.

Wiadomo, że w zimny dzień najwygodniej zarzucić na siebie ciepłą kurtkę, najlepiej z kapturem, ale w tym wyjątkowym dniu trzeba wyglądać elegancko, dlatego ulubiona kurtka musi poczekać w szafie na mniej oficjalną okazję. Do garnituru pasuje dłuższy od marynarki płaszcz o klasycznym eleganckim fasonie.

plaszcz-dutti-tre

W naszej jesienno zimowej kolekcji znajdziecie dwa idealne modele dodatkowo ocieplanych płaszczy, które zapewnią Wam nienaganny wygląd i komfort noszenia w zimny dzień. Płaszcz Dutti Tre uszyty został z ciemnoszarej gotowanej wełny zapewniającej ciepło podczas kapryśnej pogody. Dodatkową ochronę zapewni Wam pikowana podszewka. Dutti Tre ze stylową stójką oraz taliowanym fasonem został stworzony specjalnie z myślą o garniturach o tym samym, modnym w dzisiejszej modzie męskiej kroju slim fit. Militarne elementy w postaci pagonów czy odcinanych rękawów dodadzą Twojej studniówkowej stylizacji wyjątkowego charakteru. Drugi model proponowanego przez nas płaszcza, Mokazi, jest w niezobowiązującym kolorze granatowym. W tej samej barwie jest pikowana podszewka wykończona kobaltowymi elementami ożywiającymi ten model.

plaszcz-mokazi

Płaszcze te idealnie pasują do garniturów, a do tego, w przeciwieństwie do starszych modeli, są lekkie i wygodne  dzięki nowoczesnemu wzornictwu i konstrukcji. Jeśli sięgniecie po któryś z tych płaszczy, macie gwarancję wzorowego wyglądu, a dzięki temu będziecie się czuć swobodnie jeszcze zanim wkroczycie na salę tanecznym krokiem w rytmie poloneza.

-47