3 x Lucky!

Niedawno pisaliśmy o kardiganach, swetrach i blezerach, którymi można zastąpić marynarki w zimne dni. Niech nie martwią się Ci, co jednak w ten jesienny czas stawiają na marynarki. Dla ciepłolubnych Panow proponujemy trzy modele marynarki Lucky, która stanie się ulubionym elementem Waszej garderoby.

IMG_0391Pierwszy z modeli to modna w tym sezonie marynarka z granatowej dzianiny w stylu casual spełniająca rolę blezera. Przypominamy, że granatowy kolor pasuje do wielu typów urody i jest najbardziej uniwersalny. W przypadku tej marynarki kolor granatowy został przełamany wzorem w białe kropki, dzięki czemu nabiera ona oryginalności i wyróżnia się na tle innych marynarek tego typu. Wyjątkowego charakteru nadaje jej półpodszewka laminowana kontrastową amarantową taśmą. Całość łączy w sobie elegancję ze swobodą, nonszalancją i luzem.

IMG_3552Dwa kolejne modele zostały stworzone z myślą o jeszcze większych zmarzlakach, gdyż w jej skład wchodzi wełna gotowana. W połączeniu z poliestrem i wiskozą tworzy tkaninę miłą w dotyku, miękką i wytrzymałą. Co najważniejsze – gwarantuje utrzymanie ciepła, którego tak nam potrzeba w chłodne dni. Obydwie w stonowanych kolorach – szarym i granatowym – posiadają ozdobne, ale zarazem dyskretne elementy w postaci wyraźnego stębnowania kołnierza i linii ramion nićmi w kontrastowych kolorach, wykończenia dziurek i kieszeni oraz kolorowych taśm wykańczających podszewki.

01Marynarka Lucky dobrze komponować się będzie z wszelkimi spodniami wełnianymi, sztruksowymi, bawełnianymi jak również z klasycznymi dżinsami. Jej smart casualowy styl idealnie spełni się w stylizacjach na czas wolny. Jak sama nazwa Lucky wskazuje – wszyscy nabywcy tej marynarki będą szczęściarzami ponieważ łączy wygodę i styl, który idealnie wpisuje się w jesienno zimowe klimaty.