Męska biżuteria – spinki

Jednym z elementów eleganckiej biżuterii dla każdego mężczyzny dbającego o swój wizerunek są spinki do mankietów. Stanowią w dzisiejszej modzie męskiej niezbędny dodatek, dzięki któremu pokażecie się z jak najlepszej strony jako mężczyźni dbający o każdy szczegół swojej stylizacji. Pośród  licznych modeli każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podkreślić swój wizerunek.

Dla zwolenników klasycznej elegancji polecamy proste wzory w formie geometrycznych kształtów w kolorach jasnego srebra, niklu lub stali. Subtelnym przełamaniem tradycyjnych srebrnych spinek będą dodatki w postaci masy perłowej, emalii czy ciemnego  kamienia.  Krokiem dalej będzie sięgnięcie po wyrafinowane spinki o niestandardowych kształtach z różnymi motywami. W naszej nowej kolekcji znajdziecie spinki w kształcie kostek domina – dla dobrego gracza, z wzorem skrzyni biegów dla pasjonata samochodowego, a także coś dla mężczyzny idącego z duchem czasu – znak  ”at” lub klawisze Ctrl i Esc.  Pewnym siebie mężczyznom nie obawiającym się bardziej ekstrawaganckich, ale zarazem stylowych rozwiązań proponujemy spinki w srebrno-złotej kolorystyce lub z cyrkoniami.

Wśród modowych innowacji pojawiła się także propozycja dla panów, którzy nie czują się dobrze w koszulach z podwójnymi mankietami zapinanymi na spinki. Są to metalowe nakładki na guziki, które imitują prawdziwe spinki. Taka nakładka zamieni nasze zwyczajne guziki w eleganckie wykończenie mankietu i nada charakteru zwykłej koszuli.

Jeśli jednak zdecydujecie się na spinki, ale chcielibyście mniej formalną wersję pasującą do stylizacji smart casualowych, polecamy ciekawy model spinek w postaci kolorowych supełków. Można je znaleźć w wielu wariantach kolorystycznych. Takie detale pozwolą Wam na czerpanie wielkiej przyjemności z męskiej mody i tworzenia niepowtarzalnych stylizacji wyrażających swoją osobowość.