Misja

Twój Wizerunek – Nasza Pasja

Marka Pawo to od wielu lat synonim dobrego stylu i elegancji. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Pragniemy inspirować i zachęcać do pracy nad stworzeniem lepszej wersji siebie. Naszą misją jest dobór modnego stroju zgodnego z obowiązującymi trendami, który jednocześnie będzie perfekcyjnie pasował do charakteru mężczyzny, jego stylu życia oraz charakteru pracy. Pomagamy zmienić styl, dzięki czemu przyczyniamy się do zwiększenia Twojej pewności siebie.

Firma, jako jedyna na rynku, wychodząc na przeciw potrzebom klientów proponuje indywidualne spotkania z profesjonalnymi doradcami wizerunku.

Nasi wykwalifikowani doradcy skupiają się na dobieraniu kolorów odzieży do cery i koloru włosów oraz fasonu do sylwetki. Na spotkaniach prezentujemy wachlarz nowych możliwości krojów i fasonów, które są drobiazgowo wyselekcjonowane, specjalnie dla konkretnego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby kształtować wizerunek, świadomość mody i poczucie stylu polskich mężczyzn, niezależnie od ich profesji czy upodobań. Do skorzystania z tej wyjątkowej okazji oraz odnalezienia własnego stylu, szczególnie zachęcamy osoby planujące swój ślub. Poza doborem perfekcyjnego garnituru, skompletujemy unikatowe dodatki, a także udzielimy kilku wskazówek z zasad savoir vivre oraz etykiety ceremonialnej.

Ponadto, każdego roku przygotowujemy specjalną ofertę dla Maturzystów. Dla wielu z nich jest to pierwszy wytworny bal. Nie znają jeszcze swojego stylu ani preferencji w kwestii wyboru eleganckich strojów. Pomożemy im określić swój rozmiar, wybrać idealny garnitur zgodny z obowiązującymi trendami i przede wszystkim zapewnimy atrakcyjny wygląd młodych mężczyzn.

Pamiętajcie, że wizerunek jest naszą wizytówką, która definiuje nasz status w oczach otoczenia!

This post is also available in: angielski