Mister Polski 2016

1. Mikołaj Kominek

1. Mikołaj Kominek

Inżynier Techniki Rolniczej i Leśnej

Interesuje się odnawialnymi źródłami energii, konstruowaniem maszyn i motoryzacją. Wziął udział w konkursie, bo chciałby wnieść do wizerunku mistera skromność, która wcale nie oznacza braku pewności siebie. Chce być przykładem dla ludzi, którzy z różnych powodów, nie wierzą w swoje możliwości i pokazać im, że ciężką pracą można w życiu wiele osiągnąć. Jego zdaniem Mister Polski powinien być facetem, z którym każdy mężczyzna w Polsce mógłby się identyfikować.

2. Kamil Knut

2. Kamil Knut

Windykator

Jest zagorzałym fanem zapasów i MMA. Zgłosił się do konkursu, ponieważ lubi ambitne wyzwania. Z tytułem Mistera Polski wiąże rozwój indywidualnej kariery. Angażując się w akcje charytatywne, chciałby pomagać w spełnianiu marzeń tym, którzy nie mają takich możliwości. Na własnym przykładzie chciałby pokazać także, że kluczem do sukcesu jest wiara we własne siły, ciężka praca i pozytywne nastawienie.

3. Jan Dratwicki

3. Jan Dratwicki

Uczeń klasy maturalnej technikum gastronomicznego, pracuję dorywczo jako kelner i host

Uwielbia jeździć motocyklem, na snowboardzie i na nartach. Kocha gotować. Trenował strzelectwo, sztuki walki (MMA, BJJ). Chciałby udowodnić innym, że ciężka praca i dyscyplina są kluczem do spełniania marzeń. Uważa, że nigdy nie wolno się poddawać, a tytuł Mistera Polski 2016 traktuje jako kolejny etap w rozwoju osobistym.

4. Krzysztof Mach

4. Krzysztof Mach

Trener personalny, dietetyk

Jego główne zainteresowania to taniec, sport i podróże. Zdecydował się na udział w konkursie, ponieważ chciałby być autorytetem dla innych mężczyzn i pokazać, że warto prezentować na co dzień najwyższe wartości.

5. Konrad Matejek

5. Konrad Matejek

Prowadzi własną działalność gospodarczą, student

Interesuje się piłką nożną, rozwojem w biznesie i podróżami. Uważa, że tytuł Mistera Polski 2016 to duże wyzwanie i ogromny zaszczyt. Dzięki własnym doświadczeniom chciałby pomagać innym w dążeniu do celu oraz angażować się w akcje charytatywne.

6. Damian Cheda

6. Damian Cheda

Magazynier

Jego największą pasją jest futbol amerykański, a zaraz po nim spędzanie czasu z bliskimi. Jest współzałożycielem drużyny futbolu w Radomiu. Jeśli zostanie Misterem Polski 2016 zamierza kontynuować to, co dotychczas wypracowali jego poprzednicy. Chciałby brać udział w kampaniach charytatywnych, bo lubi pomagać innym. Przy okazji, liczy, że mógłby przyczynić się do promowania futbolu amerykańskiego w naszym kraju. Uważa, że wygrana z pewnością odmieniłaby jego życie i pozwoliła rozwinąć skrzydła.

7. Patryk Ciućka

7. Patryk Ciućka

Pracownik produkcji wyrobów ściernych

Fan piłki nożnej, muzyki i gotowania. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ od najmłodszych lat chciał być wzorem do naśladowania. Jeśli wygra, chce pomagać innym w spełnianiu marzeń.

8. Łukasz Rzepczyński

8. Łukasz Rzepczyński

Kierownik zmiany

Zapalony fan górskich wspinaczek i dobrej kuchni. Udział w konkursie Mister Polski 2016 traktuje jako przygodę życia. Zdaje sobie jednak sprawę, że tytuł to także wielka odpowiedzialność i ogromna szansa, którą chciałby wykorzystać najlepiej, jak będzie potrafił.

9. Jan Dostatni

9. Jan Dostatni

Trener personalny

Interesuje się marketingiem i rozwojem osobistym. Organizuje akcje charytatywne i konferencje biznesowe. Zgłosił się na casting, ponieważ chce na swoim przykładzie pokazać, że warto się rozwijać, a przeszkodą w osiąganiu celów jest brak pewności siebie i bierność. Jeśli uda mu się zdobyć tytuł Mister Polski 2016, chce zachęcać młodych ludzi do organizowania akcji charytatywnych.

10. Konrad Mucha

10. Konrad Mucha

Magazynier-informatyk

Jego pasje to sport, taniec, moda i informatyka. Uważa, że wygrana umożliwi mu poznanie nowych, ciekawych osób i pomoże w rozwinięciu skrzydeł. Jako Mister Polski mógłbym częściej podróżować, co jest jego marzeniem. Chce pomagać zwierzętom i realizować się w pracy modela.

11. Paweł Poręba

11. Paweł Poręba

Trener, prezes spółki lifesport.pl, współwłaściciel Trening4you, model

Jego największą pasją jest sport i wszystko co się z nim wiąże. Czuje się spełnionym człowiekiem, ponieważ praca jest jego pasją. Uważa, że dzięki tytułowi i rozpoznawalności będzie mógł mieć większy wpływ na społeczeństwo w sprawach dotyczących aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zamierza motywować innych do działania, organizować zawody sportowe oraz angażować się w akcje społeczne.

12. Sebastian Chłodnicki

12. Sebastian Chłodnicki

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej i internetowej

Gotowanie, moda, sport oraz podróże – bez tego nie wyobraża sobie życia. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ – jak sam twierdzi – dzięki skromności, odpowiedzialności i ambicji, mógłby reprezentować tytuł mistera tak samo dobrze, jak robili to Rafał Jonkisz i Rafał Maślak. Chciałby także pomagać potrzebującym i promować zdrowy styl życia. Uważa, że dzięki tytułowi mógłbym spełniać także swoje marzenia, np. zwiedzać świat oraz realizować się jako zawodowy model.

13. Kamil Piróg

13. Kamil Piróg

Trener personalny

Jego pasjami są sport i książki, głównie dotyczące rozwoju osobistego, bo tym interesuje się najbardziej. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ czuję, że urodził się po to, aby pomagać innym. Przez ostatnie dwa lata, jako trener personalny, walczy z kompleksami swoich podopiecznych, a tym samym poprawia ich samopoczucie, podnosi samoocenę i pewność siebie.

14. Paweł Trojnar

14. Paweł Trojnar

Barman/kelner, pracuje także jako fotomodel

Interesuje się rysunkiem artystycznym i sztuką wykonywania tatuażu na skórze. W przyszłości planuje otworzyć własne studio i czerpać przyjemność z robienia tego, co lubi. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ, jak każdy, chce spełniać swoje marzenia i osiągać wyznaczone cele, co pomaga mu w doskonaleniu osobowości i dalszym rozwoju. Uważa, że tytuł mistera otworzy mu kolejne drzwi w modelingu oraz pomoże w realizacji własnych projektów biznesowych, społecznych, charytatywnych i artystycznych.

Sesja zdjęciowa w Warszawie – Hotel AIRPORT Okęcie

Zdjęcie z wizyty w telewizji śniadaniowej „Pytanie na śniadanie” w TVP2

Półfinału Mister Polski 2016 w Clubie LUKR w Rzeszowie

Przymiarki przed półfinałem – Hotel HILTON Garden Inn w Rzeszowie

Buty – PRIMAMODA
Zegarki – Davosa PL

Zdjęcia: Wojtek Misiołek