LINIA EVERYDAY to najbardziej wszechstronny wachlarz możliwości typu smart casual. Kolekcja PAWO EVERYDAY prezentuje produkty niezwykle komfortowe, wykonane z miękkich, wygodnych tkanin. Charakteryzuje je swoboda i praktyczność. W skład naszej szerokiej oferty EVERYDAY wchodzą kurtki odporne na deszcz, wygodne koszule wykonane z lekkich materiałów, a także modne kolorowe spodnie tzw. chinosy. Proponujemy również nowoczesne marynarki, które przestały kojarzyć się jedynie z garniturowym zestawem. Sprzedajemy ja oddzielnie. Wykonane są z miękkich tkanin, bez usztywnień, czasem również bez podszewki. Są lekkie i komfortowe.

Mężczyzna, którego stylizacja stworzona została z elementów z linii EVERYDAY to żądny przygód zdobywca, zwracający uwagę na swój wizerunek niezależnie od pory dnia lub okoliczności. W tej kolekcji bawimy się kolorem i oryginalnym wzorem, wciąż pamiętając o zachowaniu znamiennej dla marki klasyki. W przypadku odzieży męskiej, zastosowanie odważnego fasonu w połączeniu z oryginalnymi barwami tworzy karykaturalny efekt, więc swoboda owszem, przesada absolutnie nie! Oferujemy najmodniejsze i najlepiej wpisujące się w motto nowych trendów gamy kolorystyczne, które przeznaczone są zarówno dla młodego odbiorcy z temperamentem, jak i dla bardziej zachowawczego mężczyzny.

Zatem, podwiń rękawy swojej ulubionej koszuli, wskocz w krótkie spodenki i zawiąż niedbale sweter na ramionach. Już jesteś gotowy na krótki weekendowy wypad poza miasto, wyjście z przyjaciółmi, clubbing lub randkę.