Studniówkowy look – garnitury

Ten czas, Ci ludzie, te emocje i zabawa do białego rana!

Bal studniówkowy to długo wyczekiwane wydarzenie, podczas którego należy się wyluzować i odstresować przed MATURĄ – ”przepustką” w dorosłe życie. Zanim jednak skupicie całą swoją energię na zyskaniu jak najlepszych wyników podczas tego niezmiernie ważnego egzaminu, naładujcie swoje akumlatory podczas szalonych pląsów, czasu spędzonego z przyjaciółmi oraz poprzez mega dawkę humoru.

Aby jeszcze bardziej uświetnić ten wyjątkowy bal, przedstawiamy małą ściągę, która pozwoli Wam tego wieczoru zabłysnąć.

Ostatnio przestawiliśmy Wam ”matematyczną” kolekcję koszul z limitowanej edycji RM by Rafał Maślak . Dziś chcemy podpowiedzieć Wam, co dopasować do koszuli. Pora na garnitury!

GARNITUR-YOUNG

”Studniówka to bardzo często okazja do zakupu pierwszego ‚dorosłego’ garnituru”- mówi Marek Ziółkowski, dyrektor zarządzający Pawo.  Chcemy byście czuli się w takim garniturze zarazem elegancko i swobodnie. Nasze garnitury są łatwe w stylizacjach i świetnie komponują się z koszulami z nowej linii specjalnie zaprojektowanymi na tę okazję.

GARNITUR-BLADE (1) Polecamy garnitury w kolorach granatowym lub czarnym.  Pasują do każdego typu urody i zapewnią Wam nienaganny wygląd podczas tego wyjątkowego wieczoru.  Poprzez dobry krój i dopasowanie do sylwetki wpisują się w modny styl Slim Fit, dzięki któremu będziecie  wyglądać stylowo.

GARNITUR-BLADETaki model garnituru optycznie wyszczupli sylwetkę, wpływając pozytywnie na cały studniówkowy wizerunek. Dodatkowo podkreślą to węższe od klasycznych nogawki, wąskie klapy  i skrócona forma marynarki, zapewniając nie tylko czarujący look, ale także wygodę noszenia.

GARNITUR-SMARTZabłyśnijcie na swoim balu i sprawcie, by pozostał niezapomniany. Podążając za naszymi wskazówkami zyskacie niewymuszoną elegancję i oryginalny studniówkowy styl, za który zostaniecie ocenieni na 6!