Sztruks na co dzień – marynarka KOSTA

Głęboka ciemna zieleń to jeden z modniejszych kolorów zimowego sezonu. Zima, co prawda, powoli zmierza ku końcowi, ale jeszcze niskie temperatury wciąż nas zaskakują. Warto wówczas mieć w swojej garderobie marynarkę, którą można założyć na co dzień do każdej smart-casualowej stylizacji.

 

Wśród marynarek, które projektujemy i szyjemy z myślą o mężczyznach chcącym zapewnić sobie modną garderobę dobrej jakości, znalazła się marynarka Kosta idealna na chłodne dni. Ten model powstał z przyjemnej, ciepłej tkaniny sztruksowej, jednak nie każdy lubi ten nietypowy materiał. Sztruks wielu kojarzy się ze starszym pokoleniem i z modą, która przeminęła. Mimo to, nie należy się do niego zrażać –  jest dość gruby i mięsisty, dlatego świetnie sprawdza się  w modowych propozycjach jesienno-zimowych.  Kolejną zaletą tej bawełnianej, prążkowanej tkaniny jest to, że się nie gniecie, a także jej połysk  nadający bardziej oficjalnego stylu.

MARYNARKA-KOSTA (6)Marynarka Kosta wspaniale się prezentuje dzięki kontrastom jakie tworzy kobaltowa podszewka z fioletowo-białym nadrukiem w liście. Taka fuzja kolorów tworzy wspaniałe wrażenie estetyczne jeszcze bardziej umilając jej noszenie. Filcowe wykończenie oraz zamszowe łaty na rękawach dopełniają ciepły charakter sztruksu.

Dla  fanów prostych rozwiązań dodatkową atrakcją będzie wszyta efektowna poszetka z tym samym liściastym nadrukiem, co podszewka marynarki. Dzięki temu, gdy pilnie będziemy potrzebować poszetki, by wzbogacić stylizację, ona będzie już w kieszeni naszej marynarki. Taki ciuch to raj dla zabieganych mężczyn!

Marynarka Kosta świetnie sprawdzi się w smart-casualowych zestawieniach ze sportowymi koszulami oraz bawełnianymi spodniami lub jeansami. Ciekawym dodatkiem będzie dzianinowy, pleciony krawat tzw. knit. Sztruksowa marynarka w Twojej szafie na pewno urozmaici Twoje stylizacje.