Szyk najwyższych lotów

Przed nami ostatni weekend karnawału – czas na wielką zabawę. Panie sięgają po piękne kreacje, aby wyglądać wyjątkowo, a panowie starają się dotrzymać kroku swoim partnerkom zakładając eleganckie szykowne garnitury. Wszyscy chcą przecież wypaść jak najlepiej podczas wyjątkowego wieczoru. Warto być przygotowanym na takie wielkie chwile i mieć w swojej garderobie czarny lub granatowy garnitur. Nadaje się on nie tylko na karnawałowe bale, ale sprawdzi się także podczas innych oficjalnych wydarzeń, jak bankiety, imprezy firmowe, czy uroczyste bale podczas sylwestrowej nocy.

garniturleon

Najlepiej sprawdzają się garnitury o fasonie slim, czyli dopasowane do sylwetki, dzięki czemu każdy mężczyzna będzie się prezentował w takim garniturze niezwykle szykownie. Dodatkowo ciemne kolory – czarny lub granat jeszcze bardziej wysmuklą sylwetkę. Polecamy garnitur Leon w modnym granatowym kolorze uszyty ze szlachetnej tkaniny. Doceni go każdy mężczyzna ceniący sobie modę i ponadczasowy styl. Zapewne z tego wyboru zadowolona będzie także partnerka, która tego wieczoru będzie u Twojego boku!

Aby uzyskać jak najlepszy efekt i zrobić nienaganne wrażenie, do garnituru polecamy białą koszulę, która jest niezawodna i bezpieczna na każde wytworne wyjście. Twój elegancki wizerunek polepszą także podwójne mankiety zwane francuskimi – zapinane na spinki oraz kryta plisa. Jeśli zdecydujesz  się na poszetkę to masz tylko jeden wybór – biała złożona w prostokąt i wystająca z kieszeni ok. 1-2 cm. Na czas takiego wieczoru tym razem zostawmy krawat w szafie. Zgodnie z balowym dress codem, którego wzorem są stylizacje filmowego Jamesa Bonda, te magiczne chwile należą się muszce.

Mając taki zestaw wśród swoich stylizacji zagwarantujesz sobie wzorowy wygląd i wspaniałą zabawę do białego rana! Udanej zabawy!